How Much Does Instant Jello(White Ch) Cost Where You Live???
Decorating By sweetcravings Updated 5 Jun 2008 , 3:46pm by Auryn
I'm trying to figure out my costs and i've completely forgotten how much i paid for the boxes of instant jello. We usually travel stateside to buy it since i can't find it here. It's been awhile since we went and i don't have my reciepts anymore. Anyone?
suz
.48 cents us for great value (wal-mart brand) vanilla pudding instant mix
I usually by them at meijers since it's nice and close to where we shop. I think we got them on sale at the time, but i know they aren't always on sale so i need a starting price for it.
Thanks yellobutterfly for responding.
here it is .82!! But I buy best choice 3 for $1.00
Thanks so much everyone. I think i'll price the jello around the 1.00mark to be safe. I'll be sure to write it down next time i visit michigan.
Quote by @%username% on %date%
%body%