2
replies
I would first add up your costs. Don't forget also your boxes or bags ets...Then figure how many cookies you can make. Then divide your amount of cookies by your cost. That will tell you how much it cost you to make one cookie, then at least multiply that by a mimimum of 3. You can give them a small break for ordering a dozen or give them a bakers dozen.(l3)
Quote by @%username% on %date%
%body%