So I'm at walmart, grabbing some ps to make some fondant to practice for some cakes I have coming up (I swear my friends think I'm better than I am and these cakes scare me to death). But anyway, I go to grab the two pound bag that I always use and I happen to look up and see a one pound box for 84 cents.The 2 pound bags are 2 for $5, the usual price. By my math, buying the boxes, that saves be 82 cents a bag. Can this be right? I kept waiting for the checkout girl to yell at me. Checked the receipt. I bought four boxes... Anyway...check your walmart.
Quote by @%username% on %date%
%body%