I did these last year mostly for fun and loved it and everyone loved them, this year I lost my job so I want to see if I can sell some... I have no idea how much would be a fair price to ask for so that it's worth the ingredients and my time but not be expensive? any suggestions would be appreciated... thanks!
1
reply
Quote by @%username% on %date%
%body%