2
replies
johnniekake
Posted 22 Aug 2007 , 8:06pm
post #2 of 3
I sell brownies in the shop on occasion (when Im in the mood to make them)I sell them for $2 a piece or $15 for a 9x9 uncut pan.Price goes up if they are cheesecake or filled with lots of nuts.
Quote:
Originally Posted by johnniekake
I sell brownies in the shop on occasion (when Im in the mood to make them)I sell them for $2 a piece or $15 for a 9x9 uncut pan.Price goes up if they are cheesecake or filled with lots of nuts.
I sell brownies in the shop on occasion (when Im in the mood to make them)I sell them for $2 a piece or $15 for a 9x9 uncut pan.Price goes up if they are cheesecake or filled with lots of nuts.
How large are your brownies at $2?
Quote by @%username% on %date%
%body%