1
reply
I spent $80 preparing for the first class and I had tons of stuff already at home (bags, tips, colors etc). After that is was around $30 for the 2nd and 3rd classes to buy tips, practice boards, book and supplies to make cakes and icing. But its all stuff you need anyways so its not a waste of money.
Quote by @%username% on %date%
%body%