jazzy3190 Posted 29 Jan 2014 , 8:26pm
post #1 of

ADo any of you located in Cali idk if it's the same at other states but how much does it cost? I bought it a while ago and can't remember the price or how much it brings please let me know I would really appreciate it thanks guys.

Oh btw I usually buy my butter at walmart 2 lbs for $5 thanks guys

2 replies
mermaidcakery Posted 30 Jan 2014 , 12:41am
post #2 of

AIt's either 8 or 9 dollars for four packs of 2cups(with tablespoon markings) or about $1 less for the same amt without the markings

jazzy3190 Posted 30 Jan 2014 , 12:50am
post #3 of

AThank you for your answer :0)

Quote by @%username% on %date%

%body%