SweetCreationsBakery Posted 29 Jan 2012 , 10:24pm
post #1 of

depends on the prices of all the ingriendents, and what it cost to make just one cookie. Can be more or less depending where you purchase your products. Probably around $15-25.

0 replies

Quote by @%username% on %date%

%body%